Latarka akumulatorowa Olight S30R III Baton XM-L2 SET

Latarka akumulatorowa Olight S30R III Baton to znakomite urządzenie dla wszystkich osób, które na różnego rodzaju forach internetowych zadają pytania: „Jaką latarkę typu lumen zakupić na początku i nie wydać przy tym wielu pieniędzy?”.

Całościowo jest to latarka niezwykle doskonale wykonana. Praktycznie widać, że producent do każdego detalu przyłożył ogromną wagę i dlatego uzyskuje się wszystko co najlepsze. Oryginalny akumulator pracuje przez naprawdę długi czas. Całość przygotowana z aluminium lotniczego co sprawia, że nie straszny jej przypadkowy upadek.

Producent gwarantuje najwyższy poziom wodoodporności czyli IPX-8. Bez problemów będzie działać przez określony czas pod wodą.

Latarka akumulatorowa Olight S30R III Baton to uniwersalny sprzęt o małym rozmiarze, co gwarantuje najwyższy komfort związany z jej transportem.

Warto zwrócić uwagę na tryby moonlight oraz stroboskopu. Tryb moonlight pozwala świecić na obiekty z bliska, jest to rodzaj światła o słabej mocy. Doskonale sprawdza się w sytuacjach kiedy nie chce się zwracać uwagi otoczenia. Tryb stroboskopu to zupełnie coś odmiennego.

Urządzenie dodatkowo posiada timer. Wyłącznik czasowy gwarantuje dwie przystosowanie latarki do samodzielnego wyłączenia: po 3 lub 9 minutach.

Spread the love