Latarka czołowa Bushmen Ranger AAA

Latarka czołowa Bushmen Ranger AAA czyli znakomity sprzęt w niezwykle niskiej cenie. Dlaczego właśnie ten model latarki czołowej będzie cieszył się powodzeniem? Dlaczego koniecznie należy postawić właśnie na to co proponuje firma Bushmen?

Sprzęt posiada moc do 160 lumenów i spokojnie oświetla do długości 77 metrów. To więc pomocny sprzęt zarówno dla rowerzystów, biegaczy. Osoby majsterkujące również mogą bez problemów skorzystać z tego właśnie urządzenia. O dziwo to niepozorne urządzenie może również być używane w trakcie obowiązków zawodowych. Jest wiele zastosowań tego właśnie sprzętu.

Coś więcej o możliwościach, parametrach użytkowych jakie posiada latarka  czołowa Bushmen Ranger AAA? Mianowicie trzy tryby światła. Mianowicie 16, 48 i 160 lumenów. Bezproblemowe montowanie latarki na głowie, poprzez zastosowanie w niej wygodnej opaski.

Podsumowując, zdecydowanie ciekawe urządzenie dla wszystkich tych, którzy szukają sprzętu na początku przygody z latarkami czołowymi. Bardzo atrakcyjna cena i niezwykle atrakcyjne parametry. To naprawdę się opłaca

Spread the love