Latarka Olight S1 Baton XM-L2

Latarka Olight S1 Baton XM-12 to jedna z najmniejszych latarek dostępnych na półkach sklepowych. Jej długość to jedyne 6 cm, dlatego w połączeniu z doskonałymi właściwościami, parametrami sprawdza się w wielu sytuacjach. Jest poręczna, można ją wszędzie bez problemów schować i zabrać.

Oczywiście to nie jedyna zaleta sprzętu Olight S1 Baton. Należy pamiętać, że z uwagi choćby na gumowy włącznik, bardzo łatwo i bezproblemowo można je włączyć. Co biorąc pod uwagę wymiary nie wydawałoby się takie proste. Dla komfortu użytkownika wyposażono ją w dwie opcje timera. Wyłączenie latarki pod 3 lub 9 minutach.

Jaka jest moc małej latarki Olight S1 Baton XM-12? Maksymalnie gwarantuje aż 500 lumenów. Została wykonana z doskonałego aluminium lotniczego dzięki czemu każdy ma gwarancję wysokiej jakości wykonania.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt związany z tym, że latarka posiada przydatny klips. Dzięki niemu w komfortowy sposób można swój model przyczepić do odzieży.

Latarka Olight S1 Baton XM-12 to znakomite rozwiązanie dla tych, którzy poszukują małego sprzętu, nie chcą się afiszować z latarką. Przydatna w wielu sytuacjach, a jej dodatkowym atutem okazuje się nad wyraz przystępna cena.

Spread the love