Lornetka Bushnell Falcon Vari Zoom 10-30×50

Nowatorska lornetka stworzona z myślą o wszystkich. Lornetka Bushnell Falcon Vari Zoom 10-30×50 jest dla każdego. Czy jesteśmy niedzielnymi kibicami piłkarskimi, czy szukamy prezentu dla dziecka, a może po prostu chcemy nocą wpatrywać się w gwiazdy z bliska. Sprawdzi się w każdych warunkach, dlatego nie może dziwić jej popularność. Co warto przybliżyć w jej przypadku, jakie najbardziej istotne fakty mają znaczenie, że warto bliżej się nią zainteresować?

 

Doskonałe powiększenie o różnych zmiennych, gdyż mówimy o przedziale 10-30x. Co to oznacza W skrócie można samodzielnie, w zależności od sytuacji, zdecydować czy stawiamy na głębie widocznych szczegółów czy może jednak wolimy mieć większe pole widzenia. Dodatkowo warto wiedzieć, że akurat ten model posiada pryzmat układ porro. Oznacza to, że jest to obecnie najlepsze rozwiązanie stosowane w lornetkach, zatem czego chcieć więcej?

Dodam na koniec, że lornetka ta jest niezwykle funkcjonalna gdyż bardzo wygodnie się ją trzyma, można robić to przez dłuższy czas. Z drugiej strony wykonana profesjonalnie, z dobrych materiałów, dzięki czemu naprawdę trudno ją zniszczyć, posłuży na pewno przez wiele lat.

Spread the love