Teleskop Celestron PowerSeeker 70AZ

Teleskop Celestron Powerseeker 70AZ będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego kto dopiero przymierza się do obserwacji nieba nocą. To także ciekawy pomysł na prezent dla dziecka. Co może zaoferować ten sprzęt? Teleskop Celestron Powerseeker 70AZ posiada średnicę 70 mm, ogniskową 700 mm. Dzięki temu nie ma najmniejszych problemów z prowadzeniem obserwacji słońca jak i również księżyca. Za jego pomocą możemy przyglądać się Saturnowi, Jowiszowi czy pozostałym planetom z układu słonecznego. Poza obszarem miejskim będzie istniała możliwość odkrywania różnego rodzaju mgławic, galaktyk.

Powerseeker 70AZ jest urządzeniem, które mało waży co automatycznie nadaje mu funkcji mobilności. Nie trzeba zatem cały czas prowadzić obserwacji z własnego tarasu czy balkonu. Można bez problemów go spakować i udać się w miejsca gdzie warunki do obserwacji nieba nocą będą idealne.

Podsumowując teleskop Celestron Powerseeker 70AZ jest idealnym połączeniem przystępnej ceny, ciekawego designu, mobilności, parametrów odpowiednich dla początkujących miłośników obserwacji nieba nocą.

Spread the love