Teleskop Sky-Watcher (Synta) BK1149EQ1 (SW-1201)

Teleskop Sky Watcher Synta BK1149EQ1 czyli sprzęt dla poszukiwaczy czegoś na dobry początek. Doskonała cena w połączeniu z dobrymi parametrami zapewni multum wrażeń z nocnych obserwacji nieba. Teleskop posiada średnicę obiektywu 114 mm, długość ogniskowa wynosi 900 mm.

Teleskop Sky Watcher Synta BK1149EQ1 jest znakomicie wykonany, to w pełni konstrukcja metalowa. Doskonale zaprojektowany i stabilny stojak. Dodatkowo przy prowadzonych obserwacjach, przy przykładaniu oka do okularu nie zachodzi zjawisko drgania sprzętu.

Za pomocą tego sprzętu bez problemów dojrzymy wiele szczegółów jakie skrywa przed ludzkim okiem księżyc. Wystarczy tylko prawidłowo ustawić ostrość i czekają nas niezapomniane wrażenia.

Nie waży zbyt wiele dzięki czemu jest niezwykle mobilny co pozwala na prowadzenie obserwacji w najróżniejszych miejscach, przy najlepszych warunkach.

Teleskop Sky Watcher Synta BK1149EQ1 jest doskonałym pomysłem dla początkujących, niedzielnych obserwatorów. To również znakomite urządzenie dla dzieciaków. Doskonale sprawdzi się jako prezent.

Spread the love