Wiatrówka Crosman 2240 5,5mm

Wiatrówka Crosman 2240 5,5 m to nic innego jak znakomity sprzęt, szczególnie kiedy dopiero zabieramy się do przygody pod nazwą strzelanie z wiatrówki. Dlaczego tak jest i czy bardziej zaawansowani powinni ją omijać?

Zacznijmy od tego, że wiatrówka jest napędzana nabojem CO2, co powoduje, że jedno ładowanie pozwala oddać nawet ponad 50 strzałów. To jednak nie wszystko, trzeba tutaj również wiedzieć, że nabój ładuje się w sposób prosty, bezpieczny. Komora do jego umieszczenia znajduje się pod lufą. Każdy bez wyjątku poradzi sobie z jej załadowaniem, co jest przecież atutem gdyż wiele innych wiatrówek potrafi zdenerwować w trakcie ładowania.

Ta wiatrówka pistolet w większości wykonana została z metalowych elementów dzięki czemu naprawdę wystarczy na długo. Przy odpowiedniej konserwacji nie trzeba się przejmować że zużycie materiału zacznie być odczuwalny, wpływać na jakość użytkową broni. Należy jeszcze dodać, że sama rękojeść wykonana jest profesjonalnie, została wyprofilowana. Wszystko w celu maksymalnego komfortu użytkowników w trakcie dłuższych sesji strzeleckich.

Spread the love