Wiatrówka Crosman P1377BR American Classic 4,5 mm

Wiatrówka Crosman P1377 będzie idealnym wyborem dla szukających czegoś na dobry początek przygody ze strzelaniem. Profesjonalnie wykonana gwarantuje doskonałą celność. Model ten jest popularny również z uwagi na szybkość z jaką można opanować technikę strzelania.

Sprzęt należy do kategorii pistolet PCA, a uwagę na pewno przykuwa niski koszt jego eksploatacji. Wiatrówka wystarczy na długi czas, pozwala na niezliczoną ilość strzałów, jedynym kosztem jest zakup śrutu. Wszystko więc zależy od częstotliwości naszego strzelania.

Oddając kolejne serie strzałów nie należy obawiać się zjawiska odrzutu. Czyli jedyny co należy robić w trakcie strzelania to skupiać się na celu. Dodać muszę, że strzelanie z wiatrówki Crosman P1377 jest bardzo ciche. To zaleta, szczególnie dla osób strzelających rekreacyjnie choćby na terenie własnej posesji. Z jej pomocą bez problemów ustrzelimy puszkę ustawioną w odległości zarówno 10 metrów jak i dalszych (nawet do 25-30 metrów).

Sprzęt ładuje się bardzo łatwo i szybko. Równocześnie to od właściciela zależy z jaką mocą będzie strzelał. Wybierając odpowiednią ilość ruchów pompką ustawia niejako siłę wystrzału. Wiatrówka więc posiada mechanizmy, które pozwalają na indywidualne dopasowanie mocy strzałów do miejsca, warunków w jakich odbywa się trening.

Wiatrówka Crosman P1377 znakomicie leży w dłoni, nie ma opcji żeby nagle miała wypaść. To wszystko za sprawą profesjonalnie przygotowanej rękojeści.

Spread the love