Wiatrówka Gamo Whisper IGT 4,5 mm

Wiatrówka Gamo Whisper IGT 4,5 mm to znakomity sprzęt dla osób ceniących wysoką jakość wykonania. Całość wykonana została z najlepszej klasy materiałów. Dodatkowo przy produkcji kolby wykorzystuje się matowy kompozyt. Dzięki temu wiatrówka jest dość lekka. Zatem każdy bez problemów może ją transportować. Nie będzie kłopotów, dyskomfortu zbyt dużej wagi, jak ma to miejsce przy innego rodzaju wiatrówkach.

Co ze strzelaniem ze sprzętu Gamo Whisper IGT 4,5 mm? Mianowicie strzela się doskonale. Po pierwsze na wyposażeniu jest specjalny tłumik, który sprawdza się przy chęci tłumienia hałasu wystrzału. To ważne dla osób, które trenują choćby na własnej posesji. Jak najlepszą celność zapewnia nowoczesny przyrząd celowniczy światłowodowy. Uwagę zwraca również poduszka policzkowa, która jest bardzo poręczna oraz daje dodatkowe możliwości każdemu strzelcowi.

Strzelając nie ma obaw, że spotka nas sytuacja zbyt mocnego odrzutu. Równocześnie urządzenie Gamo Whisper IGT 4,5 mm pozwala na spokojne ustrzelenie celu w odległości około 30 metrów.

Spread the love