Wiatrówka Hatsan 55 STG Vortex

Wiatrówka Hatsan 55 STG Vortex czyli klasyka w najlepszym wykonaniu. Wiatrówka Hatsan będzie na pewno doskonałym pomysłem dla osób, które zaczynają swoją przygodę ze strzelaniem jak i starych wyjadaczy w tym temacie.

Zwracam uwagę w tym modelu na wysoką jakość precyzji w trakcie strzelania. Obsługa urządzenia jest banalnie prosta, a do tego nie wymaga nie wiadomo jak wielkich zdolności, dużej siły. Samo strzelanie jest nadzwyczaj komfortowe. Nie dojdzie do problemów z postaci wstrząsów, które przecież mogą dekoncentrować strzelającego.

Całość wykonana z doskonałych materiałów, w tym kolba, zasługująca na bliższe poznanie. Jest ona w pełni ryflowana, co wpływa pozytywnie na komfort chwytu wiatrówki. Strzelając, oddając kolejną serię należy pamiętać, że dłoń może się zmęczyć. W przypadku tego modeli i ryflowanej kolby taka sytuacja nie zaistnieje. Całość zabezpieczeń dopełnia bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału dzięki czemu unika się przypadkowego strzału gdy wiatrówka jest np. nieużytkowana.

Wiatrówka Hatsan 55 STG Vortex to znakomite połączenie najlepszych materiałów, doskonałej konstrukcji i przystępnej ceny.

Spread the love