Wiatrówka Weihrauch HW 40 4,5 mm

Wiatrówka Weihrauch to precyzyjny pistolet PCA. Jest to model cieszący się popularnością wśród zaawansowanych strzelców. Jednak zaawansowanie tego sprzętu nie powoduje, że amatorzy, początkujący powinni poszukać czegoś innego. Będzie również znakomitym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w świecie wiatrówek.

Sama konstrukcja jest niezwykle starannie przygotowana. Wykonany został z metalu oraz tworzywa ABS. Takie połączenie daje pewność, że posłuży on przez długi czas. Na uwagę zasługuje choćby spust. Jest niezwykle miękki, nie trzeba się z nim siłować. Oddawanie kolejnych strzałów jest przyjemnością, idzie gładko. Strzelając nie odczuwa się żadnego dyskomfortu w postaci wstrząsów czy utraty stabilności. To doskonała wiadomość, szczególnie dla osób początkujących oraz tych drobniejszych. Można maksymalnie skupić się na osiąganiu celów. Wiatrówka Weihrauch doskonale leży w dłoni, nie zachodzi obawa, że strzelając może przypadkowo się wyślizgnąć.

Co do osiąganych celów, to bezproblemowo można celnie trafiać do punktów oddalonych o 30 metrów.

Wiatrówka Weihrauch to znakomity zakup, przystępna cena, a dodatkowo nie generuje żadnych dodatkowych kosztów. Niezwykle tani w eksploatacji.

Spread the love