Zabawa w surival – najlepsze gadżety

Lubisz doświadczać nieznanego? Jesteś miłośnikiem ekstremalnych wrażeń? Szykujesz się więc do survivalowego wypadu ze znajomymi? Zanim wyjedziesz, musisz zaopatrzyć się w odpowiednie gadżety. Dowiedz się, co sprawdzi się podczas takiej szkoły przetrwania.

Survival odbywa się w ekstremalnych warunkach. To zaś oznacza, że – jako fan mocnych wrażeń – będziesz potrzebować równie ekstremalnych gadżetów. Takich, które nie tylko okażą się niezastąpione, ale i przetrwają trudne warunki.

Brelok – karabinek z kompasem

Zabawa w nieoznakowanym terenie jest ryzykowna. Łatwo się zgubić i stracić orientację. W powrocie na właściwą ścieżkę pomoże brelok z kompasem. Jego niewielkie wymiary sprawiają, że będziesz go mieć zawsze pod ręką – możesz schować w kieszeni lub przyczepić do szlufki spodni.

Torba izotermiczna

Jeśli w trakcie wypadu survivalowego będziesz się przemieszczać, przyda sie torba izotermiczna. Dzięki niej umieszczone produkty spożywcze utrzymają swoją temperaturę – dłużej zachowają ciepło lub będą zimne.

Torba powinna być wykonana z solidnego materiału, np. poliestru. Dzięki temu przetrwa nawet najtrudniejszą wyprawę.

Lornetka

Gdy zajdzie potrzeba wypatrywana odległego celu, niezbędna okaże się lornetka. Wykonana z solidnego plastiku, będzie odporna na uszkodzenia. Dzięki niewielkim wymiarom będzie zawsze pod ręką – szczególnie, jeśli zostanie zamknięta w nylonowym etui podróżnym.

Lampka kampingowa

Survival oznacza brak dostępu do mediów, a więc i do światła. Dlatego warto zaopatrzyć się w lampkę kampingową, która rozświetli wnętrze namiotu czy drogę prowadzącą przez las. Zasilana na baterie, nie wymaga źródła prądu. Pamiętaj jednak, aby zabrać ze sobą kilka kompletów baterii.

Nieprzemakalny plecak

Jeśli wybierasz się na wypad survivalowy, musisz być przygotowany na każdą pogodę. Zaopatrz się więc w nieprzemakalny plecak, w którym schowasz wszystkie niezbędne przedmioty – szczególnie te wrażliwe na kontakt z wodą. Tak przygotowany możesz przemierzać kolejne kilometry bez obaw o intensywne opady.

Gwizdek ratunkowy

Na wyjeździe survivalowym może zdarzyć się wszystko. Chociaż nieoczekiwanych sytuacji nie można przewidzieć, można się do nich przygotować. Pomoże w tym m.in. gwizdek ratunkowy, dzięki któremu szybko powiadomisz o zagrożeniu. Jego sygnał rozchodzi się znacznie lepiej niż nawet najgłośniejszy krzyk – będziesz mieć pewność, że ktoś Cię usłyszy.

Powerbank

Podczas zabawy w survival z pewnością będziesz korzystać ze smartfona lub innych urządzeń wymagających źródła energii. Jeśli nie chcesz, aby zaskoczyła Cię rozładowana bateria, zaopatrz się w powerbank. Ten niepozorny i nieduży gadżet kryje w sobie ogromną moc, z której skorzystasz, gdy urządzenie zasilane baterią przestanie działać.

Gadżety survivalowe – idealny pomysł na prezent

Gadżety survivalowe mogą być także dobrym pomysłem na prezent dla osoby, która jest zapalonym miłośnikiem takich ekstremalnych wyjazdów. Upominek będzie tym milszy i na dłużej zapadnie w pamięć, jeśli będzie spersonalizowany. Taką możliwość daje znakowanie oferowane m.in. przez OpenGift.pl.

Akcesoria survivalowe – jako prezent – możesz wręczyć na każdą okazję. Świetnie sprawdzi się  nie tylko jako upominek z okazji urodzin czy imienin. Dzień Taty, Dzień Dziadka, Dzień Chłopaka – to zaledwie kilka możliwości. Jedno jest pewne – niezależnie od okazji taki prezent na długo zapadnie w pamięci, a dzięki grawerowi czy nadrukowi będzie miał jeszcze większą wartość sentymentalną.

Spread the love