Jaka wiatrówka dobra i najmocniejsza? Opinie, ranking, ceny

 1. Crosman Summit
 2. luneta 3-9x z krzyżem
 3. myśliwska stylistyka
 4. miękka gumowa stopka
 5. dobre skupienie
 6. prędkość początkowa 305m/s
 7. Sprawdź aktualną cenę
 1. Gamo Whisper IGT
 2. lufa z tłumikiem
 3. taktyczna stylistyka
 4. gazowa sprężyna
 5. ergonomiczny profil
 6. prędkość początkowa 305m/s
 7. Sprawdź aktualną cenę
 1. Air Arms TX200 Mk3
 2. wysoka precyzja
 3. lufa z tłumikiem
 4. regulowany spust
 5. 2 blokady bezpieczeństwa
 6. prędkość początkowa 274m/s
 7. Sprawdź aktualną cenę
 1. Benjamin Titan NP
 2. tłok gazowy Nitro Piston
 3. 80% mniej drgań
 4. niski poziom hałasu
 5. luneta 4x
 6. prędkość początkowa 180m/s
 7. Sprawdź aktualną cenę
 1. Hatsan 55 STG Vortex
 2. sprężyna gazowa
 3. absorpcja wstrząsów
 4. dwu stopniowy spust
 5. luneta 4x
 6. prędkość początkowa 180m/s
 7. Sprawdź aktualną cenę

Wiatrówka Crosman Summit 4,5 mm z lunetą

Wiatrówka Crosman Summit 4,5 mm z lunetą to idealne połączenie przystępnej ceny i znakomitej jakości. Na pierwszy rzut oka, po otrzymaniu takiej lunety w oczy rzuca się dobre wykonanie sprzętu. Dlaczego ta broń jest tak ciekawym rozwiązaniem? Na pewno należy mieć na uwadze akt, że wybór właśnie tego sprzętu pozwala od początku na dobre strzelanie. Wiatrówka Crosman Summit 4,5 może być zatem idealnym rozwiązaniem dla początkujących. Dodajmy również fakt, że wiatrówka jest tak zaprojektowana, że mamy do czynienia z naprawdę mocnymi strzałami. Wiatrówka z lunetą dlatego możemy jeszcze celniej strzelać. Fakt luneta nie jest perfekcyjna ale mówimy tutaj o sprzęcie dla każdego, a nie wiatrówce za kila tysięcy złotych

Sprawdź aktualną cenę w sklepie


Wiatrówka Gamo Whisper

Ciekawa wiatrówka dla wszystkich tych którzy poszukują czegoś poręcznego, czegoś miłego do rozwijania swojej pasji jaką jest rekreacyjne strzelanie do puszek czy tarcz. Tym sposobem muszę przedstawić kilka faktów, które pomogą wam zdecydować czy wiatrówka Gamo Whisper jest właśnie idealnym rozwiązaniem. Jakie ma zalety? Przede wszystkim jest niezwykle poręczna, nie tylko wytrawni strzelcy, nie tylko osoby dorosłe pewnie będą ją obsługiwały. To również coś dla osób którzy to pragną zajmować się strzelaniem na dłuższe odległości. Na uwagę zasługuje również fakt, że ta wiatrówka ma moc, a przy dłuższym strzelaniu ręka się na pewno nie zmęczy. Zachęcam do zakupu, polecam wszystkim.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie


Wiatrówka Air Arms TX200 Mk3

Coś profesjonalnego i oczywiście znakomicie wykonanego pod każdym względem. Wiatrówka AIR ARMS TX200 czyli doskonały sprzęt dający ogromną moc strzału, taką na którą pozwala ustawodawca Dodatkowo sprzęt ten jest ciekawie zaprojektowany, naprawdę interesujący design. Co jeszcze warto napisać o tym urządzeniu. Cała wiatrówka jest dość przyjemna w obsłudze, jest dość profesjonalnie przygotowana kiedy mowa o funkcjonalności. Z tego względu można mieć pewność, że każdy od początku poradzi sobie z użytkowaniem takiego sprzętu. Polecam, ten kto szuka wysokiej jakości oraz znakomitych osiągów będzie na pewno zadowolony.

Sprawdź aktualną cenę w sklepie


Wiatrówka Crosman-Benjamin Titan NP 4,5 mm

Dlaczego Crosman Benjamin Titan? Bo to wiatrówka posiadająca liczne pozytywy, począwszy od estetyki wykonania i przystępnej ceny. Ale przecież każdy kto planuje strzelanie ten będzie poszukiwał parametrów, dokładnego opisu jakości działania w trakcie strzelania. Czyli po pierwsze to odpowiednia prostota użytkowania i komfort związany z wygodą łamania lufy, co przecież nie jest tak oczywiste w przypadku wielu innych wiatrówek. Sprzęt wyposażony w podpórkę pod rękę, dzięki czemu nie odczuwa się dyskomfortu w trakcie długiego strzelania, a do tego można to czynić bez problemów z każdej pozycji. Naturalnie wiatrówka Crosman Benjamin Titan to odpowiednia moc wystrzału i wiele zabezpieczeń, co czyni sprzęt niezwykle bezpiecznym

Sprawdź aktualną cenę w sklepie


Wiatrówka Hatsan 55 STG Vortex

Hatsan 55 STG Vortex to wiatrówka która gwarantuje znakomite efekty, zarówno początkującym ja i tym zaawansowanym, a do tego zapłacimy w miarę sensowne pieniądze za możliwość jej zakupu. Jakie argumenty przemawiają za właśnie tym modelem? Minimalizacja odrzutu przy dość dobrej mocy wystrzału to ogromna zaleta. Do tego ten model został zaprojektowany w taki sposób, że możemy strzelać nie tylko za dnia, nie tylko przy świetle słonecznym. Kolba sprzętu zaprojektowana w sposób komfortowy co gwarantuje wygodę w trakcie dłuższego strzelania. I naturalnie w trakcie strzelania możemy być pewni bezpieczeństwa, w postaci specjalnie zaprojektowania bezpiecznika samodzielnego wystrzału. Taka wiatrówka to obecnie hit na rynku, mi pasuje i polecam!

Sprawdź aktualną cenę w sklepie


Przedziały cenowe wiatrówek

 

– jaka wiatrówka do 200zł:

 

#1 Crosman Sheridan Cowboy 4,5 mm

#2 Daisy Buck


– jaka wiatrówka do 300zł:

 

#1 Crosman Inferno 4,5 mm


– jaka wiatrówka do 500zł:

 

#1 Crosman Copperhead 4,5 mm

#2 Hatsan Striker Edge 4,5 mm

#3 Gamo Delta Fox GT Whisper


– jaka wiatrówka do 1000zł:

 

#1 Crosman Summit 4,5 mm

#2 Gamo Whisper IGT 4,5 mm

#3 Hatsan 125 STG

#4 Crosman Vantage Nitro Piston 4,5 mm


Zakup wiatrówki, w jaki sposób wybierać?

Wiatrówki, strzelanie w wolnych chwilach do puszek czy tarczy to na pewno sposób na relaks, sposób na odstresowanie się. Ale zanim ktokolwiek zacznie strzelać, zanim ktokolwiek zacznie rozwijać swoją pasję z wiatrówką w roli głównej ten koniecznie powinien zapoznać się w jaki sposób dobrać wiatrówkę oraz osprzęt do niej.

Która wiatrówka dla kogo?

Jaka wiatrówka będzie idealna dla młodych ludzi, jaka wiatrówka będzie najlepsza dla kogoś doświadczonego? Sprawdzić należy podstawy związane z różnego rodzaju systemami strzelenia w produkowanych wiatrówkach.

Sama zabawa, strzelanie na odstresowanie, niekoniecznie ćwiczenie precyzji to nic innego jak wybór wiatrówek na co2. Wiatrówki idealnie nadające się dla początkujących. Lekkie, proste w użytkowaniu, dla dzieci czy kobiet – idealny sprzęt. Również dla niedzielnego strzelca, który nie ma zamiaru inwestować większych kwot pieniędzy.

Jaki model dokładnie będzie tutaj najlepszy? Warto sprawdzać internetowy ranking wiatrówek co2, warto czytać opinie specjalistów, testerów wiatrówek.

Wiatrówki PCP podobne do tych na CO2 z tym że ich obsługa jest trochę bardziej trudniejsza. Należy niejako napompować zbiornik w wiatrówce, wykonać kilka ruchów. Ale wiatrówki z takim mechanizmem mają zaletę w postaci mocnego strzału. Dla kogoś lubiącego poczuć siłę w trakcie strzelania wiatrówki tego typu będą idealne. Ranking wiatrówek pcp to najlepsze miejsce gdzie można po prostu sprawdzić co się obecnie liczy na rynku w tej kategorii.

Wiatrówki sprężynowe czyli klasyka tematu, czyli coś dla osób które połknęły bakcyla strzelania. Są one przygotowane z myślą o długoterminowej i częstej eksploatacji ale od korzystających wymagają odpowiedniej siły i cierpliwości do tzw. łamania, naciągania sprężyny. Producenci proponują różnego rodzaju wiatrówki sprężynowe, te najlepsze można znaleźć w takich miejscach jak ranking wiatrówek sprężynowych. Profesjonalni testerzy, znawcy tematu dokładnie opisują działania i zalety konkretnych modeli.

Polskie prawo, a zakup wiatrówki

Zadając pytanie o to jaka najmocniejsza wiatrówka pistolet bez zezwolenia jest najlepsza. Chcąc dokładnie wiedzieć, którego rodzaju sprzęt można zakupić bez problemów i co dokładnie wolno robić z taką wiatrówką należy zajrzeć do przepisów polskiego prawa. Przepisy są jednoznaczne, mianowicie każda osoba pełnoletnia może nabyć wiatrówkę bez zezwolenia, które siła wystrzału wynosi maksymalnie 17J. Co istotne, przeróbka wiatrówki tak aby dawała większą moc strzału jest zabroniona, można za to trafić przed obliczę sądu. Oczywiście warto sobie zdać sprawę, że najlepsze wiatrówki to niekoniecznie te z największą mocą, liczą się inne aspekty.

Dodatki do wiatrówki

Dobra wiatrówka to nie tylko odpowiednia celność, brak odrzutu, komfort w trakcie strzelania, noszenia broni. To również prawidłowe wyposażenie dodatkowe. Warto pomyśleć o lunetach. Jaka luneta do wiatrówki? Która będzie odpowiednia, czy zawsze warto w nią inwestować?

Wiatrówki mające odpowiednią moc wystrzału, wiatrówki sprężynowe muszą posiadać profesjonalną, musi to być dobra luneta, mocna, wytrzymała. W innym wypadku, inwestowanie w kiepską lunetę to prosta droga do szybkiego zakończenia jej żywota.

Mając wiatrówki z innym mechanizmem, gdzie w trakcie strzelania nie czuć odrzutu, gdzie wiatrówka jest stabilniejsza, wystarczy zainwestować w standardową lunetę. Nie ma możliwości że taka luneta będzie niestabilna, że się może szybko uszkodzić w trakcie częstego strzelania.

Jak się przygotować na zakup wiatrówki?

Kiedy kupujemy po raz pierwszy wiatrówkę należy w pierwszej kolejności zainwestować swój czas w przeglądanie najróżniejszych opinii, testów, zainteresować się specjalistycznymi forami internetowymi, warto zadawać specjalistom pytania. Cierpliwość popłaca, można uzyskać multum informacji od osób które od lat użytkują wiatrówki. Dobrym rozwiązaniem są również wszelkiego rodzaju zestawienia, ranking wiatrówek gdyż co jakiś czas na rynku pojawiają się nowe modele, z nowoczesnymi technologiami, rozwiązaniami.

Spread the love