Jaka wiatrówka najmocniejsza? Opinie, ranking

 1. WEIHRAUCH HW 50 S
 2. automatyczny bezpiecznik
 3. regulowany spust
 4. solidna konstrukcja
 5. regulowane przyrządy
 6. prędkość początkowa 250m/s
 7. Sprawdź aktualną cenę
 1. Hatsan AT44-10
 2. regulowany spust
 3. napęd PCP
 4. niemiecka precyzja
 5. duża moc i zasięg
 6. prędkość początkowa 355m/s
 7. Sprawdź aktualną cenę
 1. Hatsan 55 STG
 2. klasycznie łamana
 3. system absorpcji wstrząsów
 4. regulowany spust
 5. drewniane wykończenie
 6. prędkość początkowa 280m/s
 7. Sprawdź aktualną cenę
 1. Crosman Inferno
 2. klasycznie łamana
 3. profilowana stopka
 4. szyna montażowa 11 mm
 5. masa 1970 g
 6. prędkość początkowa 190m/s
 7. Sprawdź aktualną cenę
 1. Hammerli Hunter Force
 2. luneta 4×32 w zestawie
 3. dobre osiągi
 4. bezpiecznik automatyczny
 5. długa linia celownicza
 6. prędkość początkowa 250m/s
 7. Sprawdź aktualną cenę

Wiatrówka Crosman Summit 4,5 mm z lunetą

Wiatrówka Crosman Summit 4,5 mm z lunetą to idealne połączenie przystępnej ceny i znakomitej jakości. Na pierwszy rzut oka, po otrzymaniu takiej lunety w oczy rzuca się dobre wykonanie sprzętu. Dlaczego ta broń jest tak ciekawym rozwiązaniem? Na pewno należy mieć na uwadze akt, że wybór właśnie tego sprzętu pozwala od początku na dobre strzelanie. Wiatrówka Crosman Summit 4,5 może być zatem idealnym rozwiązaniem dla początkujących. Dodajmy również fakt, że wiatrówka jest tak zaprojektowana, że mamy do czynienia z naprawdę mocnymi strzałami. Wiatrówka z lunetą dlatego możemy jeszcze celniej strzelać. Fakt luneta nie jest perfekcyjna ale mówimy tutaj o sprzęcie dla każdego, a nie wiatrówce za kila tysięcy złotych


Przedziały cenowe wiatrówek

 

– jaka wiatrówka do 200zł:

 

#1 Crosman Sheridan Cowboy 4,5 mm

#2 Daisy Buck


– jaka wiatrówka do 300zł:

 

#1 Crosman Inferno 4,5 mm


– jaka wiatrówka do 500zł:

 

#1 Crosman Copperhead 4,5 mm

#2 Hatsan Striker Edge 4,5 mm

#3 Gamo Delta Fox GT Whisper


– jaka wiatrówka do 1000zł:

 

#1 Crosman Summit 4,5 mm

#2 Gamo Whisper IGT 4,5 mm

#3 Hatsan 125 STG

#4 Crosman Vantage Nitro Piston 4,5 mm


Zakup wiatrówki, w jaki sposób wybierać?

Wiatrówki, strzelanie w wolnych chwilach do puszek czy tarczy to na pewno sposób na relaks, sposób na odstresowanie się. Ale zanim ktokolwiek zacznie strzelać, zanim ktokolwiek zacznie rozwijać swoją pasję z wiatrówką w roli głównej ten koniecznie powinien zapoznać się w jaki sposób dobrać wiatrówkę oraz osprzęt do niej.

Która wiatrówka dla kogo?

Jaka wiatrówka będzie idealna dla młodych ludzi, jaka wiatrówka będzie najlepsza dla kogoś doświadczonego? Sprawdzić należy podstawy związane z różnego rodzaju systemami strzelenia w produkowanych wiatrówkach.

Sama zabawa, strzelanie na odstresowanie, niekoniecznie ćwiczenie precyzji to nic innego jak wybór wiatrówek na co2. Wiatrówki idealnie nadające się dla początkujących. Lekkie, proste w użytkowaniu, dla dzieci czy kobiet – idealny sprzęt. Również dla niedzielnego strzelca, który nie ma zamiaru inwestować większych kwot pieniędzy.

Jaki model dokładnie będzie tutaj najlepszy? Warto sprawdzać internetowy ranking wiatrówek co2, warto czytać opinie specjalistów, testerów wiatrówek.

Wiatrówki PCP podobne do tych na CO2 z tym że ich obsługa jest trochę bardziej trudniejsza. Należy niejako napompować zbiornik w wiatrówce, wykonać kilka ruchów. Ale wiatrówki z takim mechanizmem mają zaletę w postaci mocnego strzału. Dla kogoś lubiącego poczuć siłę w trakcie strzelania wiatrówki tego typu będą idealne. Ranking wiatrówek pcp to najlepsze miejsce gdzie można po prostu sprawdzić co się obecnie liczy na rynku w tej kategorii.

Wiatrówki sprężynowe czyli klasyka tematu, czyli coś dla osób które połknęły bakcyla strzelania. Są one przygotowane z myślą o długoterminowej i częstej eksploatacji ale od korzystających wymagają odpowiedniej siły i cierpliwości do tzw. łamania, naciągania sprężyny. Producenci proponują różnego rodzaju wiatrówki sprężynowe, te najlepsze można znaleźć w takich miejscach jak ranking wiatrówek sprężynowych. Profesjonalni testerzy, znawcy tematu dokładnie opisują działania i zalety konkretnych modeli.

Polskie prawo, a zakup wiatrówki

Zadając pytanie o to jaka najmocniejsza wiatrówka pistolet bez zezwolenia jest najlepsza. Chcąc dokładnie wiedzieć, którego rodzaju sprzęt można zakupić bez problemów i co dokładnie wolno robić z taką wiatrówką należy zajrzeć do przepisów polskiego prawa. Przepisy są jednoznaczne, mianowicie każda osoba pełnoletnia może nabyć wiatrówkę bez zezwolenia, które siła wystrzału wynosi maksymalnie 17J. Co istotne, przeróbka wiatrówki tak aby dawała większą moc strzału jest zabroniona, można za to trafić przed obliczę sądu. Oczywiście warto sobie zdać sprawę, że najlepsze wiatrówki to niekoniecznie te z największą mocą, liczą się inne aspekty.

Dodatki do wiatrówki

Dobra wiatrówka to nie tylko odpowiednia celność, brak odrzutu, komfort w trakcie strzelania, noszenia broni. To również prawidłowe wyposażenie dodatkowe. Warto pomyśleć o lunetach. Jaka luneta do wiatrówki? Która będzie odpowiednia, czy zawsze warto w nią inwestować?

Wiatrówki mające odpowiednią moc wystrzału, wiatrówki sprężynowe muszą posiadać profesjonalną, musi to być dobra luneta, mocna, wytrzymała. W innym wypadku, inwestowanie w kiepską lunetę to prosta droga do szybkiego zakończenia jej żywota.

Mając wiatrówki z innym mechanizmem, gdzie w trakcie strzelania nie czuć odrzutu, gdzie wiatrówka jest stabilniejsza, wystarczy zainwestować w standardową lunetę. Nie ma możliwości że taka luneta będzie niestabilna, że się może szybko uszkodzić w trakcie częstego strzelania.

Jak się przygotować na zakup wiatrówki?

Kiedy kupujemy po raz pierwszy wiatrówkę należy w pierwszej kolejności zainwestować swój czas w przeglądanie najróżniejszych opinii, testów, zainteresować się specjalistycznymi forami internetowymi, warto zadawać specjalistom pytania. Cierpliwość popłaca, można uzyskać multum informacji od osób które od lat użytkują wiatrówki. Dobrym rozwiązaniem są również wszelkiego rodzaju zestawienia, ranking wiatrówek gdyż co jakiś czas na rynku pojawiają się nowe modele, z nowoczesnymi technologiami, rozwiązaniami.

Spread the love