Najlepsze hulajnogi elektryczne

Hulajnoga elektryczna jest urządzeniem, które znacznie ułatwia przemieszczanie się po mieście. Sprawdza się jako urządzenie rekreacyjne, jak również np. jako środek transportu do pracy. Warto dodać, że hulajnoga elektry jest to sprzęt, który zdecydowanie warto posiadać. Jednak problemem może okazać się znalezienie idealnie dopasowanego urządzenia.

Jaka zatem hulajnoga elek sprawdzi się w różnych warunkach? Czy najszybsza hulajnoga elektryczna jest dobrym pomysłem do przemieszczania się po mieście? Co zrobić, aby mieć pewność, że w nasze ręce trafi najlepsza hulajnoga elektryczna? Ile kosztuje hulajnoga elektryczna? Czy najtańsza hulajnoga elektryczna jest warto rozważenia? To tylko nieliczne pytania, na które trzeba znaleźć odpowiedzi. Konieczne jest zgromadzenie jak największej ilości informacji, dzięki którym proces zakupu będzie uproszczony i przyjemny.

 1. Frugal Dynamic
 2. moc 350W
 3. zasięg do 18km
 4. prędkość max 25km/h
 5. czas ładowania 4h
 6. Sprawdź aktualną cenę
 1. Frugal Twist
 2. moc 250W
 3. zasięg do 13km
 4. prędkość max 23km/h
 5. czas ładowania 2h
 6. Sprawdź aktualną cenę

 

Hulajnogi elektryczne – jak to działa?

Działanie hulajnogi elektrycznej nie jest jakoś wyjątkowo skomplikowane. Konstrukcyjnie urządzenia te przypominają tradycyjne hulajnogi. Posiadają jednak na wyposażeniu silnik elektryczny. W końcu to dzięki niemu można przemieszczać się urządzeniem, nie używając do tego siły nóg. Silnik pracuje przy użyciu akumulatorów, które muszą być raz na jakiś czas ładować. Pojemność akumulatora, ale i również moc silnika wpływa na to, jak długi dystans można przebyć oraz oczywiście co ile czasu ładować urządzenie. Im mniejsze pojemności baterii, tym oczywiście krótsza jazda na jednym doładowaniu. Należy przy tym wspomnieć, że np. najszybsze hulajnogi elektryczne mają dużą moc.

Warto dodatkowo zwrócić uwagę, że istnieją modele wyposażone w siedzisko. Dzięki temu znacznie zwiększony zostaje komfort użytkowy, szczególnie w trakcie dłuższej przejażdżki.

 

Hulajnogi elektryczne – zalety

Nie może dziwić, że popularnością cieszą się nie tylko najlepsze hulajnogi elektryczne. Coraz więcej urządzeń do wypożyczenia, jak i oczywiście ogromna oferta sklepów, gdzie znaleźć można doskonały, różnorodny sprzęt. Nic nie dzieje się bez przyczyny, gdyż posiadanie, korzystanie z elektrycznej hulajnogi ma wiele zalet. Wystarczy wspomnieć że:

 • posiadanie własnej hulajnogi elektronicznej jest znacznie bardziej opłacalne niż jej regularne wypożyczanie. Lepsza przykładowa hulajnoga elektroniczna do 1000 zł, niż codzienne wydawanie kilku złotych na możliwość użytkowania hulajnogi z wypożyczalni,
 • hulajnoga elektroniczna kupiona na własność jest zawsze dostosowana do indywidualnych preferencji. Wybiera się określone parametry urządzenia, przeznacza jednorazowo konkretną kwotę pieniędzy i ma się wymarzoną hulajnogę. Przy wypożyczaniu nie ma takiego komfortu, trzeba brać to, co jest akurat dostępne,
 • kupiona hulajnoga elektryczna jest zawsze pod ręką, w przeciwieństwie do tych z wypożyczalni. Jest to szczególnie ważne w niespodziewanych sytuacjach,
 • niskie koszty użytkowania hulajnogi sprawiają, że oprócz jednorazowego wydatku, nie występują kolejne. Hulajnoga elektryczna, żeby działała, potrzebuje doładowania energią elektryczną, zatem odpadają koszty zakupu paliwa. Samo doładowanie nie jest kosztowne, nie odczuje się go w comiesięcznych rachunkach za prąd,
 • hulajnogi elektryczne to urządzenia niezwykle kompaktowe, które bezproblemowo i szybko się składają. Dzięki temu zajmują mało miejsca, nie trzeba martwić się o to, gdzie będzie przechowywana,
 • elektryczne hulajnogi pozwalają zapomnieć o codziennych problemach komunikacyjnych w mieście. Dzięki nim znika temat korków ulicznych, nie wspominając już o różnego rodzaju sytuacjach w zatłoczonej komunikacji miejskiej,
 • hulajnoga elektryczna bywa sprzymierzeńcem lepszego stanu zdrowia użytkownika. Pozwala wyzwolić się z codziennego siedzącego trybu życia. Podróże hulajnogą elektryczną dają organizmowi możliwość dotlenienia organizmu, jak i również okazują się znakomitą zabawą, niezależnie od wieku. Zatem elektryczna hulajnoga dla dzieci, dla dorosłych, seniorów. Każdy będzie zadowolony z użytkowania takiego urządzenia.

 

Hulajnoga elektryczna jak najlepsza? Jaka hulajnoge elektryczna kupic?

Jeżeli chce się nabyć hulajnogę elektryczną, niezwykle ważne jest staranne, dokładne sprawdzenie wielu parametrów urządzenia. Ma to istotne znaczenie, gdyż wpływa na komfort użytkowy. Rodzaj konstrukcji, zastosowane parametry będą również wpływały na cenę. I nie ma tak naprawdę znaczenia, czy hulajnoga elektryczna najszybsza, czy może wybiera się najtańsze hulajnogi elektryczne. Najważniejsze to po prostu sprawdzić modele różnych urządzeń, a następnie dopasować pod własne potrzeby. Co jest zatem ważne?

Hulajnoga elektryczna i jej silnik. Sprzęt musi posiadać silnik o określonej mocy. Hulajnoga elektryczna 3000W, hulajnoga elektryczna 2000W czy też o mocy 120W. O czym dokładnie mowa? Wyższa wartość to oczywiście wyższe prędkości, jakie będzie osiągała elektryczna hulajnoga. Szczególnie należy zwrócić uwagę na moc hulajnogi elektrycznej, która będzie przeznaczona dla dziecka. Trzeba pamiętać, że hulajnoga elektryczna dla dzieci powinna mieć małą moc, co związane jest oczywiście z bezpieczeństwem użytkowym.

Czas ładowania hulajnogi. Jak długo czasu będzie zajmowało ładowanie hulajnogi elektrycznej? Ładowanie odbywa się w domu, poprzez podłączenie baterii do sieci elektrycznej. Jeżeli ktoś nie lubi czekać, to oczywiście powinien zastanowić się nad hulajnogą, która załaduje się maksymalnie w 3 godziny. Jednak ekspresowe ładowanie to wyższa cena urządzenia. Standardowo należy liczyć się z 6 godzinami ładowania.

Jaki zasięg ma hulajnoga elektryczna? Ktoś, kto będzie potrzebował hulajnogi elektrycznej na dłuższe dystanse bez konieczności ładowania, celuje w sprzęt, który zagwarantuje około 20 km na jednym ładowaniu. Można nabyć urządzenia, które przejadą nawet 40 km, jednak na pewno nie znajdzie się ich w kategorii tanie hulajnogi elektryczne. Hulajnoga elektryczna tania zazwyczaj ma pewne ograniczanie, jedno ładowanie wystarczy na około 10 km.

Waga użytkownika, a możliwości hulajnogi. Większość modeli produkowanych jest pod maksymalną wagę 120 kg. Jednak warto zwrócić w tym momencie uwagę choćby na to, z jakich elementów jest zrobiona konstrukcja.

Kompaktowe hulajnogi, które znacznie podnoszą komfort użytkowy. Trzeba zwrócić uwagę na takie informacje jak łatwość składania i przenoszenia hulajnogi. Czy bez problemów poradzi się z jej szybkim składaniem, chowaniem, np. w środkach komunikacji miejskiej, domu? Czy noszenie rozładowanej hulajnogi nie będzie problematyczne?

Wielkość kół w hulajnodze. Rozmiar kół w hulajnodze jest bardzo istotny. Chcąc poruszać się na hulajnodze elektrycznej nie tylko po mieście, ale również np. po podłożu wyboistym, to hulajnoga powinna posiadać większe koła. Małe koła sprawdzają się w praktyce jedynie w mieście, na chodnikach i drogach. Wielkość kół ma również znaczenie przy stabilności urządzenia. Hulajnogi elektryczne z dużymi kołami są znacznie stabilniejsze od tych z małymi.

Wygląd i kolorystyka hulajnogi ma znaczenie. Każdy lubi określoną estetykę, rozwiązania konstrukcyjne. Hulajnoga elektryczna różowa, hulajnoga elektryczna biała, a może czarna? Co kto lubi, dlatego warto w tym kierunku również sprawdzać urządzenia. Dodatkowo oczywiście znaczenie ma design, kształt, w jakim została przygotowana.

Nie wolno również zapominać o tym, czy hulajnoga posiada światła, tempomat, biegi oraz wyświetlacz.

 

Hulejnoga elektryczna ile kosztuje? Gdzie kupić najlepsze hulajnogi?

Cena elektrycznej hulajnogi może być najróżniejsza. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, czego oczekuje kupujący. Hulajnoga elektryczna do 500 zł, a może hulajnoga elektryczna do 2000 zł? To ile kosztuje, związane jest oczywiście z parametrami, możliwościami urządzenia. Moc baterii, możliwości rozwijania szybkości, czy też długość ładowania. Naturalnie, zakup taniej elektrycznej hulajnogi nie spowoduje, że będzie się miało urządzenie niezbyt komfortowe, o ograniczonej funkcjonalności.

 

Kupując elektryczną hulajnogę, warto również kierować się marką, renomą producenta. Okazuje się, że ma to ogromne znaczenie w trakcie późniejszego użytkowania sprzętu. Dodatkowo najlepsze hulajnogi elektryczne najlepiej wybierać w sklepach wyspecjalizowanych. Można tam liczyć na kompleksową pomoc, doradztwo i oczywiście ogromny wybór najróżniejszych modeli.

Spread the love