Wiatrówka Crosman Summit 4,5 mm

Czym jest wiatrówka Crosman Summit 4,5 mm? Oczywiście to broń dla każdego kto poszukuje czegoś wyjątkowego w dość przystępnej cenie. Zacznę od tego, że ta wiatrówka jest znakomita pod kątem uniwersalności czyli nie tylko dla praworęcznych. Wszyscy leworęczni spokojnie mogą w nią inwestować. Ale jej uniwersalizm, a co za tym idzie popularność, wynika z faktu, że to broń o dobrych parametrach, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych strzelców.

Najważniejsze cechy ogólne Crosman Summit? Doskonała celność, znakomita precyzja oraz stabilność w trakcie strzelania, dzięki czemu każda wizyta na strzelnicy czy miejscu gdzie trenujemy, staje się ogromną przyjemnością. Dodatkowo należy podkreślić, że łoże przygotowano profesjonalnie, jest ono ryflowane. Ręka nie zmęczy się zbyt szybko, co przecież przy dłuższym wypadzie na strzelanie ma kluczowe znaczenie.

Jak w praktyce wygląda strzelanie tą wiatrówką? Mianowicie ów klasyczny łamany karabin pneumatyczny pozwala na strzały nawet z prędkością początkową 305 m/s. Można pokusić się o strzelanie do celów oddalonych o jakieś 100 metrów.

Spread the love