Latarka czołowa Petzl Tikkina Black

Latarka czołowa Petzl Tikkina Black jest znakomita w każdym calu. To model, który okazuje się być idealnym kompromisem dla osób o różnych potrzebach. Mianowicie jest to znakomite połączenie przystępnej ceny i fantastycznych parametrów.

Na pewno na uwagę zasługuję różnorodność lumenów jaki posiada latarka czołowa Petzl Tikkina Black. Mamy tutaj do czynienia z modelami o parametrach 150, 100 lub 5 lumenów. Co powoduje takie rozgraniczenie? Mianowicie każdy z trybów gwarantuje odpowiednią długość świecenia, zasięg światła na konkretną odległość. Czyli latarka czołowa firmy Petzl może być wykorzystywana w najróżniejszych warunkach. Użytkownik może dostosować konkretny parametr do swoich potrzeb, możliwości.

Ten model latarki sprawdzi się również znakomicie w trudniejszych warunkach atmosferycznych. Dzięki oznaczeniu IPX4 bez obaw można jej używać w trakcie deszczu. Odporność gwarantowana przez producenta.

Stabilnie się sprawuje po założeniu na głowę, nie ma problemów w trakcie jej użytkowania w najróżniejszych sytuacjach. Czy to jazda na rowerze, bieganie, a może kolejne zadanie w pracy do wykonania.

Spread the love