Wiatrówka Gamo PR-45

Wiatrówka Gamo PR-45 jest stworzona dla każdego. Szukacie czegoś na dobry początek by zaznajomić się ze strzelaniem, a może po prostu jesteście znudzeni posiadanymi do tej pory wiatrówkami? Ta krótka wiatrówka pistolet Gamo PR-45 to przede wszystkim kategoryzacja PCA, co oznacza, że każdy strzał jest czystą przyjemnością, jest doskonały. Gwarancja stabilności strzałów, nie ma możliwości by moc początkowa strzałów była różna. Do tego kompletnie zostały wyeliminowane wstrząsy, co przecież ma ogromny wpływ na celność.

Wiatrówka wykonana z najlepszych komponentów czyli połączenie tworzywa ABS oraz metalu. Producent zadbał o komfort i wygodę strzelających, proponując wyprofilowany chwyt. Dłuższe strzelanie bez zmęczenia, brak możliwości ślizgania się chwytu czy po prostu możliwość strzelania z jednej ręki. Oto jego zalety dla każdego właściciela tej wiatrówki.

Sam załadunek broni jest banalnie prosty, po zapoznaniu się z nim, każdego kolejne ładowanie nie powoduje problemów.

Parametry strzelania z wiatrówki Gamo PR-45? Ponad 100 m/s początkowa prędkość strzału, a spokojnie ucelujemy puszki czy butelki oddalone o około 20 metrów.

Spread the love